Oddziały

Oddział w Braniewie

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblągu sp. z o.o. Oddział w Braniewie oferuje świadczenie usług przewozów turystycznych krajowych i zagranicznych pojazdami o pojemności 19-51 osób następujących marek: Volvo, Scania, Irisbus, Mercedes Sprinter, Man, Autosan. Autobusy obsługują kierowcy z dużym doświadczeniem, dbający o bezpieczeństwo i wygodę podróżnych. Wszystkie pojazdy posiadają pełny zakres ubezpieczeń.

 Więcej

Oddział w Nowym Dworze Gdańskim

Oddział w Nowym Dworze Gd mieści się przy ul Pszennej 1 znajduje się tam całe zaplecze techniczne z halami naprawczymi ,stacją paliw, placem postojowym teren ogrodzony i dozorowany,posiada dworzec autobusowy przy ul Drzymały na którym znajduje się budynek dworca oraz 5 stanowisk odjazdowych.

 Więcej

Oddział w Pasłęku

Oddział w Pasłęku położona jest przy ulicy M. Kopernika 7. Świadczmy usługi w zakresie przewozów pasażerskich. Posiadamy do Państwa dyspozycji autobusy od 19 do 54 miejsc, którymi obsługujemy uroczystości rodzinne, imprezy firmowe, wycieczki.Posiadamy doświadczoną kadrę kierowców autobusowych.

 Więcej

Oddział w Ornecie

Oddział w Ornecie zajmuje się przede wszystkim diagnostyką na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i naprawami samochodów osobowych i ciężarowych. Na terenie zakładu znajduje się nowoczesna myjnia samochodowa bezdotykowa Sultof. Świadczone usługi w zakresie diagnostyki i napraw pojazdów są prowadzone przez doświadczoną kadrę diagnostów i mechaników.

Więcej